Logo producenta oprawek Bodyych
Logo projektantów Artystów Rzemiosła

Producent okularów

Marka Auster znana jest na rynku od połowy 1981 roku. Wówczas Andrzej Bodych, kontynuator rodzinnych rzemieślniczych tradycji, rozpoczął produkcję opraw do okularów. Przez lata wyspecjalizował się w produkcji z płyty, bo tylko ta metoda pozwoliła na rozwinięcie ambitnego, ciekawego wzornictwa. Jako uważny uczestnik rynku wypracował kolekcje, które doskonale wpisują się w najnowszą modę, sam kreuje jej trendy. Liczne konsultacje z optykami pozwoliły mu na stworzenie doskonałych produktów, gdzie każdy detal ma znaczenie. Okulary traktuje bowiem nie tylko jako narzędzie korekcji wzroku, ale jako element podkreślający indywidualny charakter ich właściciela. 35-letnie doświadczenie, ciągłe doskonalenie produkcji i szeroki rynek odbiorców pozwalają nam mieć pewność, że wypracowane przez nas techniki dają satysfakcję oferowania najlepszego produktu.

PRODUCENT I IMPORTER

opraw okularowych frezowanych z płyty oraz metalowych, a także akcesoriów. Kolekcja 300 modeli frezowanych ramek plastikowych stawia nas na pozycji lidera na rynku branży okularowej. Nieustannie podejmujemy nowe wyzwania. Na specjalne zlecenie jesteśmy w stanie wykonać każdy model opraw, w dowolnej ilości. Uwzględniamy sugestie naszych klientów, proponujemy własny styl, tworzymy produkt niepowtarzalny.

JAKOŚĆ

Najwyższa jakość jest naszym priorytetem. Pracujemy na najlepszych maszynach w Europie, produkujemy z najlepszych materiałów, mamy najlepszych specjalistów. Nasze oprawy powstają na automatach i półautomatach firm HAUG z Niemiec, Carrier z Francji i RDM z Włoch. Wykorzystujemy płytę włoską Mazzucchelli oraz okucia i flex Viscottica. Importujemy materiały do produkcji ramek od najbardziej znanych wytwórców, z którymi współpracują takie marki jak Luxottica, Safilo czy Demenego. Naszymi odbiorcami są między innymi największe markowe sieci salonów optycznych. Nasze produkty znane są na rynkach: polskim, czeskim, słowackim, węgierskim, angielskim i irlandzkim. Eksportujemy nasze produkty na liczne rynki światowe, między innymi do: Niemiec, Francji, Włoch i na Ukrainę. Okulary Auster noszą także Rosjanie i mieszkańcy Kalifornii.